Hervormde-Gemeente-Randwijk

Agenda

 

September

Zondag 4 11.00 Aangepaste dienst

Maandag 5 20.00 Mannenkring

Woensdag 7 14.30 Ouderenmiddag

18.30 Jeugdkoor De Kleine Lofstem

20.00 Zangvereniging Soli Deo Gloria

Donderdag 8 19.30 Kerkenraadsvergadering

Woensdag 14 18.30 Jeugdkoor De Kleine Lofstem

20.00 Zangvereniging Soli Deo Gloria

Donderdag 15 19:00 Censura Morum

19:45 Bezinningsuur

Zondag 18 10.00 Viering Heilig Avondmaal

Dinsdag 20 20.00 Vrouwenvereniging Monica

Woensdag 21 18.30 Jeugdkoor De Kleine Lofstem

20.00 Zangvereniging Soli Deo Gloria

Donderdag 22 19.45 Bijbelkring

Maandag 26 Catechisaties

Woensdag 28 18.30 Jeugdkoor De Kleine Lofstem

20.00 Zangvereniging Soli Deo Gloria

Donderdag 29 Opening jaarthema met Dhr. N. v.d. Voet

Oktober

Zaterdag 1 Startdag

Zondag 2 Startzondag

20.00 JV Immanuël

Maandag 3 Catechisaties

19.45 Jonge lidmatenkring

20.00 Mannenkring

Dinsdag 4 15.15 Bezaleël 1

20.00 Vrouwenvereniging Monica

Woensdag 5 18.30 Jeugdkoor De Kleine Lofstem

20.00 Zangvereniging Soli Deo Gloria

Vrijdag 7 11.00 Maaltijd ouderen

13.45 De Benjamins

Zondag 9 11.30 Zingen op zondag

20.00 JV Immanuël

Maandag 10 Catechisaties

Dinsdag 11 15.15 Bezaleël 1

20.00 Lidmatenkring

Woensdag 12 14.30 Ouderenmiddag

18.30 Jeugdkoor De Kleine Lofstem

20.00 Zangvereniging Soli Deo Gloria

Donderdag 13 19.30 Kerkenraadsvergadering

Vrijdag 14 13.45 De Benjamins

19.30 Bezaleël 3

Maandag 17 19.45 Jonge lidmatenkring

Dinsdag 18 20.00 Vrouwenvereniging Monica

Woensdag 19 20.00 Zangvereniging Soli Deo Gloria

Donderdag 20 19.45 Bijbelkring

Zondag 23 Preekbespreking

20.00 JV Immanuël

Maandag 24 Catechisaties

Dinsdag 25 15.15 Bezaleël 1

20.00 Lidmatenkring

Woensdag 26 18.30 Jeugdkoor De Kleine Lofstem

20.00 Zangvereniging Soli Deo Gloria

Donderdag 27 19.30 Commissie Vorming en Toerusting

Vrijdag 28 13.45 De Benjamins

19.30 Bezaleël 3

Zondag 30 20.00 JV Immanuël

Maandag 31 20.00 Zangvereniging Soli Deo Gloria i.p.v. woensdag

November

Dinsdag 1 15.15 Bezaleël 1

20.00 Vrouwenvereniging Monica

Woensdag 2 Dankdag

Vrijdag 4 11.00 Maaltijd ouderen

13.45 De Benjamins

Maandag 7 18.45 Bezaleël 2

Catechisaties

19.45 Jonge lidmatenkring

20.00 Mannenkring

Dinsdag 8 15.15 Bezaleël 1

20.00 Lidmatenkring

Woensdag 9 18.30 Jeugdkoor De Kleine Lofstem

20.00 Zangvereniging Soli Deo Gloria

Donderdag 10 19.45 Bijbelkring

Vrijdag 11 13.45 De Benjamins

19.30 Bezaleël 3

Zondag 13 Zingen op zondag

20.00 JV Immanuël

Maandag 14 18.45 Bezaleël 2

Catechisaties

Dinsdag 15 15.15 Bezaleël 1

20.00 Vrouwenvereniging

Woensdag 16 18.30 Jeugdkoor De Kleine Lofstem

20.00 Zangvereniging Soli Deo Gloria

19.30 Kerkenraadsvergadering

Vrijdag 18 13.45 De Benjamins

Zondag 20 20.00 JV Immanuël

Maandag 21 14.30 Ouderenmiddag

18.45 Bezaleël 2

Catechisaties

19.45 Jonge lidmatenkring

Dinsdag 22 15.15 Bezaleël 1

19.00 Censura Morum

19.45 Bezinningsuur

Woensdag 23 18.30 Jeugdkoor De Kleine Lofstem

20.00 Zangvereniging Soli Deo Gloria

Donderdag 24 19.30 Commissie Vorming en Toerusting

Vrijdag 25 13.45 De Benjamins

19.30 Bezaleël 3

Zondag 27 Viering Heilig Avondmaal

20.00 JV Immanuël

Maandag 28 18.45 Bezaleël 2

Catechisaties

Dinsdag 29 15.15 Bezaleël 1

20.00 Vrouwenvereniging

Woensdag 30 18.30 Jeugdkoor De Kleine Lofstem

20.00 Zangvereniging Soli Deo Gloria

December

Vrijdag 2 11.00 Maaltijd ouderen

13.45 De Benjamins

Zondag 4 20.00 JV Immanuël

Maandag 5 18.45 Bezaleël 2

Catechisaties

19.45 Jonge lidmatenkring

20.00 Mannenkring

Dinsdag 6 15.15 Bezaleël 1

20.00 Lidmatenkring

Woensdag 7 18.30 Jeugdkoor De Kleine Lofstem

20.00 Zangvereniging Soli Deo Gloria

Donderdag 8 19.45 Bijbelkring

Vrijdag 9 13.45 De Benjamins

19.30 Bezaleël 3

Maandag 12 18.45 Bezaleël 2

Catechisaties

Dinsdag 13 15.15 Bezaleël 1

20.00 Vrouwenvereniging Monica

Woensdag 14 14.30 Ouderenmiddag

18.30 Jeugdkoor De Kleine Lofstem

20.00 Zangvereniging Soli Deo Gloria

Donderdag 15 19.30 Kerkenraadsvergadering

Vrijdag 16 13.45 De Benjamins

Zangvereniging Soli Deo Gloria

Zondag 18 Zingen op Zondag

20.00 JV Immanuël

Maandag 19 18.45 Bezaleël 2


Catechisaties

19.45 Jonge lidmatenkring

Dinsdag 20 15.15 Bezaleël 1

20.00 Lidmatenkring

Woensdag 21 18.30 Jeugdkoor De Kleine Lofstem

Donderdag 22 19.30 Commissie Vorming en Toerusting

Vrijdag 23 13.45 De Benjamins

19.30 Bezaleël 3

Zondag 25 1ste Kerstdag

Maandag 26 2de Kerstdag

Zaterdag 31 Oudejaarsdag

Januari

Zondag 1 Nieuwjaarsdag

Maandag 2 20.00 Mannenkring

19.45 Jonge lidmatenkring

Dinsdag 3 20.00 Lidmatenkring

Woensdag 4 20.00 Zangvereniging Soli Deo Gloria

Vrijdag 6 11.00 Maaltijd ouderen

Zondag 8 20.00 JV Immanuël

Maandag 9 18.45 Bezaleël 2

Catechisaties

Dinsdag 10 15.15 Bezaleël 1

20.00 Vrouwenvereniging Monica

Woensdag 11 14.30 Ouderenmiddag

18.30 Jeugdkoor De Kleine Lofstem

20.00 Zangvereniging Soli Deo Gloria

Donderdag 12 19.30 Kerkenraadsvergadering

Vrijdag 13 13.45 De Benjamins

19.30 Bezaleël 3

Maandag 16 18.45 Bezaleël 2

catechisaties

19.45 Jonge lidmatenkring

Dinsdag 17 15.15 Bezaleël 1

20.00 Lidmatenkring

Woensdag 18 18.30 Jeugdkoor De Kleine Lofstem

20.00 Zangvereniging Soli Deo Gloria

19.45 Bijbelkring

Vrijdag 20 13.45 De Benjamins

Zondag 22 20.00 JV Immanuël

Maandag 23 18.45 Bezaleël 2

catechisaties

Dinsdag 24 15.15 Bezaleël 1

20.00 Vrouwenvereniging Monica

Woensdag 25 18.30 Jeugdkoor De Kleine Lofstem

20.00 Zangvereniging Soli Deo Gloria - Engelenburg

Donderdag 26 19.30 Commissie Vorming en Toerusting

Vrijdag 27 13.45 De Benjamins

19.30 Bezaleël 3

Zondag 29 Zingen op zondag

20.00 JV Immanuël

Maandag 30 18.45 Bezaleël 2

catechisaties

Dinsdag 31 15.15 Bezaleël 1

20.00 Lidmatenkring

Februari

Woensdag 1 18.30 Jeugdkoor De Kleine Lofstem

20.00 Zangvereniging Soli Deo Gloria

Vrijdag 3 11.00 Maaltijd ouderen

13.45 De Benjamins

Zondag 5 20.00 JV Immanuël

Maandag 6 18.45 Bezaleël 2

catechisaties

20.00 Mannenkring

19.45 Jonge lidmatenkring

Dinsdag 7 15.15 Bezaleël 1

20.00 Vrouwenvereniging Monica

Woensdag 8 18.30 Jeugdkoor De Kleine Lofstem

20.00 Zangvereniging Soli Deo Gloria

Donderdag 9 19.45 Bijbelkring

Vrijdag 10 13.45 De Benjamins

19.30 Bezaleël 3

Zondag 12 20.00 JV Immanuël

Maandag 13 18.45 Bezaleël 2

catechisaties

Dinsdag 14 15.15 Bezaleël 1

20.00 Lidmatenkring

Woensdag 15 14.30 Ouderenmiddag

18.30 Jeugdkoor De Kleine Lofstem

20.00 Zangvereniging Soli Deo Gloria

Donderdag 16 19.30 Kerkenraadsvergadering

Vrijdag 17 13.45 De Benjamins

Maandag 20 18.45 Bezaleël 2

catechisaties

19.45 Jonge lidmatenkring

Dinsdag 21 15.15 Bezaleël 1

20.00 Vrouwenvereniging Monica

Woensdag 22 19.00 Censura Morum

19.45 Bezinningsuur

Donderdag 23 19.30 Commissie Vorming en Toerusting

Vrijdag 24 13.45 De Benjamins

19.30 Bezaleël 3

Zondag 26 Viering Heilig Avondmaal

20.00 JV Immanuël

Dinsdag 28 20.00 Lidmatenkring

Maart

Woensdag 1 20.00 Zangvereniging Soli Deo Gloria

Vrijdag 3 11.00 Maaltijd ouderen

Zondag 5 Zingen op zondag

20.00 JV Immanuël

Maandag 6 18.45 Bezaleël 2

19.45 Jonge lidmatenkring

20.00 Mannenkring

20.00 Zangvereniging Soli Deo Gloria

Dinsdag 7 15.15 Bezaleël 1

20.00 Vrouwenvereniging Monica

Woensdag 8 Biddag

Vrijdag 10 13.45 De Benjamins

19.30 Bezaleël 3

Maandag 13 18.45 Bezaleël 2

catechisaties

Dinsdag 14 15.15 Bezaleël 1

20.00 Lidmatenkring

Woensdag 15 14.30 Ouderenmiddag

18.30 Jeugdkoor De Kleine Lofstem

20.00 Zangvereniging Soli Deo Gloria

Donderdag 16 19.45 Bijbelkring

Vrijdag 17 13.45 De Benjamins

Zondag 19 20.00 JV Immanuël

Maandag 20 18.45 Bezaleël 2

catechisaties

19.45 Jonge lidmatenkring

Dinsdag 21 15.15 Bezaleël 1

20.00 Vrouwenvereniging Monica

Woensdag 22 18.30 Jeugdkoor De Kleine Lofstem

20.00 Zangvereniging Soli Deo Gloria

Donderdag 23 19.30 Kerkenraadsvergadering

Vrijdag 24 13.45 De Benjamins

19.30 Bezaleël 3

Zondag 26 Preekbespreking

20.00 JV Immanuël

Maandag 27 18.45 Bezaleël 2

catechisaties

Dinsdag 28 15.15 Bezaleël 1

20.00 Lidmatenkring

Woensdag 29 18.30 Jeugdkoor De Kleine Lofstem

20.00 Zangvereniging Soli Deo Gloria

Donderdag 30 19.30 Commissie Vorming en Toerusting

Vrijdag 31 13.45 De Benjamins

April

Zondag 2 20.00 JV Immanuël

Maandag 3 20.00 Mannenkring

Dinsdag 4 20.00 Vrouwenvereniging Monica

Woensdag 5 18.30 Jeugdkoor De Kleine Lofstem

20.00 Zangvereniging Soli Deo Gloria

Donderdag 6 19.30 Bijbelkring

Vrijdag 7 11.00 Maaltijd ouderen

Zondag 9 Zingen op zondag

Dinsdag 11 20.00 Lidmatenkring

Woensdag 12 14.30 Ouderenmiddag

18.30 Jeugdkoor De Kleine Lofstem

20.00 Zangvereniging Soli Deo Gloria

Donderdag 13 19.30 Kerkenraadsvergadering

Vrijdag 14 Goede vrijdag

Zondag 16 1ste Paasdag

Maandag 17 2de Paasdag

Woensdag 19 18.30 Jeugdkoor De Kleine Lofstem

Donderdag 20 19.30 Commissie V&T

Zondag 30 11.00 Aangepaste dienst

Mei

Maandag 1 20.00 Mannenkring

Woensdag 10 14.30 Ouderenmiddag

Donderdag 11 19.30 Kerkenraadsvergadering

Woensdag 17 19.00 Censura Morum

19.45 Bezinningsuur

Zondag 21 Viering Heilig Avondmaal

Donderdag 25 19.30 Commissie Vorming en Toerusting

Zondag 28 Zingen op zondag

Juni

Maandag 5 20.00 Mannenkring

Woensdag 7 14.30 Ouderenmiddag

Donderdag 15 19.30 Kerkenraadsvergadering

Donderdag 29 19.30 Commissie Vorming en Toerusting

Zondag 18 september Heilig Avondmaal

Zondag 27 november Heilig Avondmaal



 

naar het begin van de pagina