Hervormde-Gemeente-Randwijk

Predikanten lijst

Naamlijst van de predikanten sinds de Reformatie bij de Nederlands hervormde gemeente te Randwijk en Lakemond

Heteren en Randwijk samen

Baltazar Hydoraeus

 

 

1606

Valburg en Homoet

Joannes Grevius

1606

 

1610

Heusden

Gerhardus Velsius

1610

 

1612

Rockanje

Gerhardus Normannus

1612

 

1664

Overleden

Reinerus Bongert

1665

 

1706

Overleden

Randwijk

Henricus Wijkniet

1706

 

1751

Overleden

Dr. Casparus van Oort

1752

 

1756

Met Emeritaat

Didericus Adrianus  Walraven

1756

 

1762

Warmond

Johannes van Eyk

1763

 

1771

Oud Beijerland

Johannes Henricus Jolink

1771

 

1775

Ulzen (Benth)

Albertus Aarsen

1776

 

1789

Hellendoorn

Jacob Hartwijk

1790

 

1792

Molenaarsgraaf

Cornelius Adrianus van Vloten

1792

 

1802

Steenwijk

J Sjoenis

1802

 

1804

Meeuwen

Pieter Diederikus de Lange

1804

 

1814

Met Emeritaat

Jan Samuel Wor

1815

 

1820

West Zaandam

Andreas Julianus Begeman

1821

 

1822

Egmond binnen

George van Kesteren

1825

 

1827

Neede

Louis Boot

1828

 

1869

Met Emeritaat

Hendrik Slothouder

1870

Doornspijk

1873

Overleden

Gerrit Jan Hulsman

1874

Hazerswoude

1894

Overleden

Justus Johannes Cornelis van Toorenenbergen

1897

Genemuiden

1899

IJselstein

Willem Jacobus de Leeuw

1900

Neerlangebroek

1903

Zegveld

Dirk Plantinga

1906

Rijnzaterswoude

1908

Kockengen

Theodorus George Cornelius Rappard

1909

Kesteren

1917

Lage Vuurse

Jan Gerrit Woelderink

1917

Mijdrecht

1927

Hoornaar

Frederik van Asch

1928

Den Ham

1931

Wierden

Gijsbertus Cornelius Roosendaal

1936

Pro bev.

1947

Lienden

Adrianus Framsiscus Petrus Pop

1952

Schoonrewoerd als
Emeritus

1957

Rustend

Adriaan Muilwijk

1959

Kandidaat

1963

Garderen

Jan Bakker

1963

Giessendam
Nederhardingsveld

1968

Met emeritaat

Hendrik Jonker

1972

Hulppredikant
Gek v. Veenendaal

1977

Lekkerkerk

Gerrit Veldjesgraaf

1978

Harskamp

1982

Met Emeritaat

Willem Leonard Smelt

1984

Kandidaat

1991

Kockengen

Jacob van Beelen

1992

Kandidaat

2000

Pkv gld

Johannes Prins

2003

Kandidaat

2007

Ederveen

naar het begin van de pagina